KILKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE

Nasza firma powstała w 1990 roku i działa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Ponad dwudziesto letnie działanie w branży budowlanej dało nam doświadczenie, którym chętnie służymy naszym Klientom.

Aby sprostać Państwa wymaganiom firma z roku na rok rozszerzała gamę towarów handlowych. Na co dzień rozmawiamy z naszymi klientami, służymy radą, w razie potrzeby ustalamy indywidualne warunki sprzedaży i dostawy. Podejście to owocuje współpracą kilkudziesięciu firm budowlanych oraz obsługą kilkuset klientów indywidualnych rocznie.

Reprezentujemy wiele renomowanych firm polskich i zagranicznych z takich państw jak: USA, Kanada, Belgia, Niemcy, Szwecja, Finlandia, Francja ,Wielka Brytania i innych. Wszystkie sprzedawane przez nas towary posiadają atesty i certyfikaty spełniające normy dotyczące wymagań bezpieczeństwa, zdrowotności i ochrony środowiska. Siedzibą firmy „Multi-Max” jest miasto powiatowe Staszów (woj. Świętokrzyskie).

Jeżeli szukacie Państwo dobrych jakościowo materiałów budowlanych w konkurencyjnych cenach zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.